en English

8:00 - 15:00

ساعات کار شنبه – پنجشنبه

031-32358588

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

نگهداری ماهی و غذاهای دریایی در سردخانه

ماهی و غذاهای دریایی در یک نقطه از کشور تولید شده و باید کیفیت آنها را تازه نگه داشت تا به شکل سالم و خوش طعم در نقطه ای دیگر از کشور  یا جهان مصرف شود. آنها باید در شرایط عالی در انبار سرد یا انجماد نگهداری و پردازش شوند. وما در دانش تدبیر برنا همه این شرایط را به شما ارائه می دهیم.

عوامل کلیدی موفقیت

  • خنک کننده فوری برای جلوگیری از هر گونه فساد روی محصولات
  • نگهداری در سطوح مناسب دما و رطوبت
  • استفاده از کارخانه های ماهی مدرن و فن آوری
  • تولید کارآمد از طریق صرفه جویی در انرژی

افراد بدوی غیر ساکن که در امتداد سواحل رودخانه ها و در سواحل دریاها و دریاچه ها زندگی می کردند، با تماشای نحوه شکار گونه های دیگر یاد گرفتند که چگونه ماهی بگیرند.

عرضه ماهی از آب تا مصرف نهایی، بدون افت کیفیت، تنها از طریق خنک سازی سریع امکان پذیر است. عملی ترین و سنتی ترین روش این است که ماهی را با یخ بپوشانید. ماهی را نمی توان از یخ از ماهیگیری تا تحویل نهایی در بازار جدا کرد.

قطعات نازک یخ خنک کننده های متحرک صنعت هستند که با به حداقل رساندن هدر رفت آب ماهی که پوست حساسی دارد، نزدیک ترین محافظت را به بهترین شکل ارائه می دهند.

فرآيند انجماد غذاهاي دريايي، براي افزايش مدت زمان نگهداري، نقش مهمي در كنترل پاتوژن هاي غذايي دارد. در واقع، غذاهای دریایی در اتاق های -35 درجه سانتی گراد شوکه می شوند تا برای مدت طولانی نگهداری شوند.
سپس غذاهای دریایی منجمد بسته بندی و برچسب گذاری می شوند. محصولات دارای برچسب در اتاق های نگهداری منجمد در دمای -18 درجه سانتیگراد نگهداری می شوند.

بدون ديگاه

ارسال نظر