8:00 - 15:00

ساعات کار شنبه – پنجشنبه

031-32358588

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید

راه کارهای مدیریتی

آموزش پرسنل

افزایش راندمان سردخانه

ایجاد سردخانه

درباره ما بیشتر بدانید

در سرمایه‌گذاری، هیچ‌چیز مانند افزایش دانش و مهارت‌هایتان باعث کسب نتیجه عالی نمی‌شود. قبل از هرگونه تصمیم سرمایه‌گذاری، تحقیقات لازم، مطالعه و تحلیل دقیق ضروری است.

در دنیای امروزی و با افزایش مصرف و تولید بیش از نیاز محصولات کشاورزی و دامی مخصوصاً در فصل‌های خاص و نیاز به همان محصولات در فصول کم محصول و کمک به کشاورزان و تولید کنندگان این گونه محصولات برای عرضه با قیمت متعادل به بازارهای داخلی و بین المللی هر ساله با افزایش تقاضا برای داشتن سردخانه و کمبود مکان خالی برای اجاره انبار سرد مواجه هستیم.

در این راستا شرکت دانش تدبیر برنا صنعت با پشتوانه تجربه کاری و دانش فنی در زمینه ساخت، نصب و مدیریت واحدهای سردخانه به شکل بهینه و علمی سعی در کمک به علاقه‌مندان به این سرمایه گذاری سودآور دارند. بدیهی است این سرمایه گذاری به خاطر تنوع تکنولوژی‌های تلفیق شده با هم و کمبود نیروی متخصص چالش‌های خاص خودش را دارد که با مشاوره با متخصصین باتجربه و استفاده از روش‌های اصولی می‌توان بازده و سودآوری آن را افزایش داد اگر سردخانه فعالی دارید که بازده آن مناسب نیست و یا قصد راه اندازی یک سردخانه برای نگهداری محصولات خود و یا اجاره انبار سرد دارید خوشحال می‌شویم ماهم سهمی در ارتقا آن داشته باشیم.

چرا این خدمات را انتخاب کردیم؟

سخن مدیر عامل:

سال‌ها پیش یک واحد سردخانه فامیلی که در وضعیت نا مناسبی بود برای اداره به بنده پیشنهاد شد و با برنامه ریزی و تغییر برخی از زیرساخت‌ها و افزودن امکانات و مدیریت و سازماندهی نیروها و استخدام نیروی‌های متخصص که با همکاری سرمایه گذارن انجام شد شاهد شکوفایی آن سردخانه و رضایت سرمایه گذارن و افزایش سود خالص آن مجموعه بودیم در این سال‌ها با افراد زیادی آشنا و از همکاری آنها بهره بردیم و پازل تجارب و تخصص خود را کامل‌تر کردیم و این جرقه ایجاد این گروه شد و مفتخریم که این اطلاعات و تجارب را با شما قسمت کنیم و بتوانیم این راه دشوار را برای شما هموار سازیم.

برگشت سرمایه

بازگشت سرمایه گذاری

پس از بازپرداخت وام های ساخت سردخانه یا برگشت سرمایه مراحل سود دهی شروع می شود

آماده سازی

جذب نیرو و آموزش و جذب محصول

جذب نیرو، آموزش و جذب محصول سردخانه ای و یا نگهداری محصولات تولیدی با رعایت نکات نگهداری صحیح در سردخانه

راه اندازی

ساخت و راه اندازی سردخانه

گام نخست تصمیم گیری و جانمایی برای ساخت یک سردخانه با توجه به نیاز منطقه یا شخص است.