8:00 - 15:00

ساعات کار شنبه – پنجشنبه

031-32358588

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

استفاده از ژنراتورهای اتیلن برای رسیدن میوه برای افزایش حجم فروش و رضایت مشتری ضروری است

استفاده از ژنراتورهای اتیلن برای رسیدن میوه برای افزایش حجم فروش و رضایت مشتری ضروری است.

رعایت نکات رسیدن میوه بر رضایت مصرف کننده و حجم فروش میوه های رسیده تأثیر مثبت می گذارد. بسیاری از خرده فروشان به دلیل تداوم برنامه رسیده ، حجم فروش خود را افزایش داده اند.

در چند سال گذشته ، خرده فروشان به دنبال طولانی ترین مدت ماندگاری میوه برای جلوگیری از ضایعات یا فساد و صرفه جویی در هزینه ها بودند. واقعیت این است که داده های مختلف ثابت می کند که  رسیدن میوه با اتیلن برای ارائه میوه های آماده به مصرف کنندگان به افزایش چشمگیر فروش کمک می کند.

یکی از مراحل کلیدی در توسعه یک برنامه موفق رسیدن انبه ، دریافت انبه هایی است که به صورت بالغ برداشت شده اند. میوه هایی که نابالغ برداشت می شوند نرم می شوند اما طعم پیدا نمی کنند ، همانطور که رسیدن به انبه نارس کمک نمی کند تا کیفیت خوردن مناسب را بدست آورد. به همین دلیل است که درک شاخص های بلوغ و بلوغ انبه برای پروتکل های رسیدگی و رسیدن انبه بسیار مهم است.

هنگام برداشت، انبه دارای مواد جامد و قندهای محلول کمی است و مقدار زیادی نشاسته و اسید دارد. در هنگام رسیدن ، انبه های بالغ تغییرات قابل توجهی را تجربه می کنند:

با کاهش سفتی ، قندهای میوه افزایش می یابد و میزان اسیدیته و نشاسته کاهش می یابد. رنگ گوشت نیز از زرد کم رنگ به زرد طلایی عمیق تغییر می کند. مرحله بلوغ در زمان برداشت و در حین فرآیند رسیدن را می توان با عواملی مانند رنگ گوشت ، سفتی ، غلظت مواد جامد محلول (SSC) ، شکل شانه میوه و ماده خشک تخمین زد.

ژنراتورهای اتیلن و کنسانتره سیستمی را تشکیل می دهند که وقتی طبق دستورالعمل مورد استفاده قرار گیرد ، غلظت هایی را تولید می کند که برای تهویه انواع انبه ها مناسب است. از آنجا که انبه به طور طبیعی اتیلن تولید می کند ، این امر استفاده از این هورمون رسیده طبیعی را موثر و ایمن می کند. انبه بالغ اتیلن از خود تولید کرده و در پاسخ به اتیلن استفاده شده خارجی به طور معمول رسیده می شود. برنامه های رسیده از مزایای استفاده از ژنراتورهای اتیلن برای حرکت انبه ها به مرحله رسیده/آماده خوردن قبل از توزیع در سطح ذخیره استفاده می کنند.

استفاده کافی از اتیلن برای رسیدن انبه می تواند مصرف و فروش این محصول را افزایش دهد. ارائه انبه های رسیده و آماده مصرف به تکرار فروش از مراکز خرده فروشی کمک می کند.

افزایش تقاضای انبه در چند سال گذشته گواهی بر نیاز مصرف کنندگان است و آن انبه های رسیده است.

بدون ديگاه

ارسال نظر