8:00 - 15:00

ساعات کار شنبه – پنجشنبه

031-32358588

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

10 روش برای افزایش بهره وری سردخانه

تأسیسات ذخیره سازی سرد چالشهای منحصر به فرد خود را دارند و بنابراین به ابزارهای منحصر به فردی برای بهره وری بهینه و صرفه جویی در هزینه نیاز دارند.

1. از ایمنی نیروی کار خود اطمینان حاصل کنید. حداقل ، تجهیزات سردخانه باید از سازمان ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) و دستورالعمل های ایالتی پیروی کنند تا اطمینان حاصل شود که کارگران استراحت می کنند و برای مدت طولانی در فریزر کار نمی کنند. به طور متوسط ​​، انبارهای فریزر گردش مالی بیشتری نسبت به انبارهای عادی دارند ، بنابراین مهم است که انعطاف پذیر باشید و خواسته ها ، نیازها و امنیت کلی نیروی کار خود را درک کنید.

2. ادغام کامل EDI را فعال کنید. انبارهای سردخانه باید فروشندگان را به ارائه قابلیت های تلفیقی تبادل داده الکترونیکی (EDI) تشویق کنند. EDI گیرنده ها را از ثبت اطلاعات از طریق دستگاه فرکانس رادیویی یا کاغذ نجات می دهد. ضبط این روش ها نه تنها با دستکش دشوار است ، بلکه خطر خارج شدن محصول از محدوده دمایی مجاز خود را نیز افزایش می دهد.

3. از ابزارهای برنامه ریزی ورود و خروج استفاده کنید. یک ابزار برنامه ریزی قرار ملاقات ورودی و خروجی از معطل ماندن طولانی مدت محصول در سکوهای بارگیری جلوگیری می کند ، که خطر ازدحام در مناطق سکوهای بارگیری و همچنین دمای بالای محصول را دارد.

4. نیازها را درک کنید. امروزه معمولاً برای مشتریان و نهادهای نظارتی دولت نیازهای خاصی در مورد ماندگاری ، قدمت محصول ، مخلوط کردن محصول ، برچسب گذاری ، ردیابی و ردیابی وجود دارد. داشتن یک سیستم مدیریت انبار که بتواند تنظیمات پیشرفته پیرامون این نیازها را کنترل کند ضروری است. با توجه به قانون مدرنیزاسیون ایمنی مواد غذایی ، امکان ثبت تمام مراحل در زنجیره تامین مواد غذایی بسیار مهم است.

5. درهای باریک و پرسرعت را اجرا کنید. درب های عایق با سرعت بالا هزینه های اتلاف انرژی دما را به حداقل می رسانند. نصب درهای باریکتر را در نظر بگیرید ، زیرا به ندرت اتفاق می افتد که دو کامیون همزمان از درب عبور کنند. داشتن درب های ورودی و خروجی مجزا یکی دیگر از روش های عالی برای صرفه جویی در هزینه های انرژی است.

6. اتوماسیون را در نظر بگیرید. اتوماسیون می تواند تعداد کارگران و زمان سپری شده در فریزر را کاهش دهد. برخی از این مثالها شامل سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار (AS / RS) ، پالت کننده ، اینورتر پالت یا ربات هایی است که می توانند محصول را برای چیدن به اتاق های محیط بیاورند.

7. تراکم ذخیره سازی و ذخیره سازی را به حداکثر برسانید. هزینه بهره برداری از یک انبار سردخانه زیاد است ، بنابراین بهترین روش ها را برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی مکعبی در نظر بگیرید. راه حل های ذخیره سازی ، مانند دو رکینگ عمیق ، قفسه های جریان پالت یا AS / RS ، امکان ذخیره بیشتر محصول را در همان منطقه فراهم می کند.

8- در تجهیزات با درجه فریزر سرمایه گذاری کنید. وسایل نقلیه ، دستگاه های فرکانس رادیویی و تجهیزات حمل و نقل مواد را که به طور خاص برای محیط فریزر ساخته شده اند خریداری کنید. تعامل این تجهیزات با دستکش بهتر است و باتری ها در سرما کندتر از تجهیزات معمولی تخریب می شوند.

9. مراحل مختلف شمارش چرخه را امتحان کنید. برای محدود کردن مدت زمان صرف شده در محیط فریزر ، در نظر گرفتن یک روند شمارش معکوس یا شمارش صفر برای جمع کنندگان خود را در نظر بگیرید. شمارش معکوس زمانی است که جمع کنندگان پس از انتخاب مقدار کالای باقی مانده در یک مکان را بشمارند. تعداد شمارش به صفر از انتخاب کنندگان درخواست می کند تا هنگام تخلیه مکان های خالی بودن را تأیید کنند.

10. روی نظارت پیشرفته در زنجیره سرد سرمایه گذاری کنید. تجهیزات نظارت بر دما می توانند قابلیت مشاهده در زمان واقعی را داشته و خطر از بین رفتن ناشی از دمای محصول را کاهش دهند. جمع آوری داده های پیشرفته در سراسر زنجیره تامین می تواند ایمنی محصول را تضمین کرده و شبکه زنجیره تامین را بهینه کند.

منابع: آدام کهو ، مشاور ارشد ؛ و چارلی شرام ، مدیر ارشد پروژه ، enVista

بدون ديگاه

ارسال نظر