8:00 - 15:00

ساعات کار شنبه – پنجشنبه

031-32358588

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

اگرچه بسیاری از آموزش ها از جمله آموزش مدیریت و یا آموزش فروش وجود دارد ، کارکنان با مهارت مدیریت پروژه، یک دارایی مهم برای هر سازمانی هستند.

اما آموزش و توسعه برای سازمان شما به چه معناست؟

آموزش فرصت مغتنمی برای گسترش دانش همه کارمندان است ، اما بسیاری از کارفرمایان در شرایط کنونی فرصت های توسعه را گران می دانند. کارکنان شرکت کننده در جلسات آموزشی همچنین زمان کار را که ممکن است به تأخیر انداختن پروژه ها باشد از دست می دهند. با وجود این ، با وجود این اشکالات بالقوه ، آموزش و توسعه مزایایی را برای فرد و سازمان به طور کلی فراهم می کند که هزینه و زمان را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند.

آیا بازگشت سرمایه حاصل از آموزش و توسعه کارمندان واقعاً کاری بی فایده است؟

چه فوایدی دارد؟

عملکرد کارمند بهبود یافته 

کارمندی که آموزش های لازم را می بیند قادر است در شغل خود تغییر انجام دهد. این آموزش به کارمند درک بیشتری از مسئولیت های خود در نقش خود می دهد و به نوبه خود اعتماد به نفس او را تقویت می کند. این اطمینان عملکرد کلی آنها را افزایش می دهد و این می تواند به نفع شرکت باشد. کارمندانی شایسته و متغیر که درحال تغییر در استانداردهای صنعت هستند ، به شرکت شما کمک می کنند تا به عنوان یک رهبر و یک رقیب قدرتمند در صنعت جایگاه خود را حفظ کند.

بهبود رضایت و روحیه کارکنان

سرمایه گذاری در آموزش هایی که یک شرکت انجام می دهد ، به کارمندان نشان می دهد که آنها با ارزش هستند. این آموزش باعث ایجاد یک محل کار حمایتی می شود. کارمندان ممکن است به آموزش هایی دست یابند که خودشان در مورد آنها نمی دانند یا آنها را جستجو نمی کنند. کارکنانی که از طریق فرصت های آموزشی احساس قدردانی و چالش می کنند ، ممکن است رضایت بیشتری نسبت به شغل خود احساس کنند.

رفع نقاط ضعف

بیشتر کارمندان دارای ضعفهایی در مهارتهای محل کار خود هستند. یک برنامه آموزشی به شما امکان می دهد مهارتهایی را که هر کارمند برای بهبود آنها نیاز دارد تقویت کنید. یک برنامه توسعه ، همه کارمندان را به سطح بالاتری می رساند ، بنابراین همه آنها مهارت و دانش مشابهی دارند. این به شما کمک می کند هرگونه پیوند ضعیف در شرکت که برای انجام کارهای اساسی بیشتر به دیگران متکی هستند را کاهش دهید. ارائه آموزش های لازم ، یک کارمند آگاه و هماهنگ با کارمندان ایجاد می کند که می توانند در صورت لزوم مسئولیت یکدیگر را بر عهده بگیرند ، در تیم ها کار کنند یا به طور مستقل و بدون کمک و نظارت مداوم دیگران کار کنند.

سازگاری

یک برنامه آموزش و توسعه قوی تضمین می کند که کارکنان دارای یک تجربه ثابت و دانش پیشه هستند. سازگاری به ویژه برای سیاست ها و رویه های اساسی شرکت لازم است. همه کارکنان باید از انتظارات و رویه های شرکت آگاه باشند. افزایش کارایی در فرآیندها منجر به سود مالی شرکت می شود.

افزایش بهره وری و رعایت استانداردهای کیفیت

وقتی شرکت دوره های آموزشی را اجرا می کند ، معمولاً بهره وری افزایش می یابد. افزایش کارایی در فرآیندها موفقیت پروژه را تضمین می کند که به نوبه خود گردش مالی شرکت و سهم بالقوه بازار را بهبود می بخشد.

افزایش نوآوری در استراتژی ها و محصولات جدید

آموزش مداوم و بالابردن نیروی کار می تواند خلاقیت را تشویق کند. ایده های جدید می توانند در نتیجه مستقیم آموزش و پرورش شکل بگیرند.

کاهش گردش کارمندان

کارکنان در صورت سرمایه گذاری بیشتر احساس ارزش می کنند و بنابراین احتمال تغییر کارفرمایان کمتر است. آموزش و توسعه به عنوان یک مزیت اضافی شرکت تلقی می شود. هزینه های استخدام به دلیل حفظ کارکنان کاهش می یابد.

اعتبار و مشخصات شرکت را افزایش می دهد

داشتن یک استراتژی آموزشی قوی و موفق به توسعه نام تجاری کارفرمای شما کمک می کند و شرکت شما را برای فارغ التحصیلان و تغییرات در شغل مورد توجه قرار می دهد. همچنین آموزش باعث جذابیت بیشتر یک شرکت در جذب افراد جدید بالقوه می شود که به دنبال ارتقا مهارت های خود و فرصت های مرتبط با آن مهارت های جدید هستند.

آموزش می تواند از هر نوع مربوط به کار یا مسئولیت های فرد باشد و با هر روش مناسب ارائه شود.

به عنوان مثال ، می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • یادگیری در حین کار
  • طرح های راهنمایی
  • آموزش های داخلی
  • مطالعه فردی

یادگیری ترکیبی محبوبیت روزافزونی پیدا کرده و به عنوان یک شرکت در سال گذشته شاهد افزایش قطعی این روش آموزش بوده ایم. آموزش ترکیبی ترکیبی موثر از یادگیری آنلاین و یادگیری در کلاس است. بسیاری از کارفرمایان ترجیح می دهند کارکنان خود به جای شرکت در برنامه های آموزشی خارج از محل کار ، در محل کار یاد بگیرند.

اگر نیاز به آموزش پرسنل سردخانه خود دارید با ما در تماس باشید